Czy zabiegi modelujące sylwetkę odchudzają?

Na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Istotą takich zabiegów, jak sama nazwa wskazuje jest modelowanie sylwetki, a więc wspomaganie procesu prowadzącego do posiadania wymarzonej figury.

Metody modelowania sylwetki

Zabiegi modelujące sylwetkę przeznaczone są zarówno dla osób, które decydują się na redukcję masy ciała jak i dla osób niebędących na dietach redukcyjnych.

W Arte Medicina Kraków wykonujemy zabiegi
z użyciem sprawdzonych technologii oraz o potwierdzonej skuteczności:

  • Endermologia – masaż podciśnieniowy. Głowica urządzenia zasysa fałd skóry, co umożliwia redukcję cellulitu oraz poprawę napięcia skóry.
  • Fala radiowa – wykorzystuje efekt podgrzania tkanek, który prowadzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej, podorując jej szybsze usunięcie
  • Fala uderzeniowa – impulsy akustyczne powodują powstawanie wibracji w tkance, co przekłada się na poprawę mikrokrążenia
    a w efekcie poprawę elastyczności skóry oraz redukcję cellulitu

Same zabiegi to jednak nie wszystko, zwłaszcza jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy musisz pamiętać o odpowiedniej diecie. Modelowanie sylwetki to proces rozłożony w czasie, dlatego też dla uzyskania efektu warto wykonać serię zabiegów łączonych.

Masz jakieś pytania? Nasi specjaliści służą pomocą.

Skontaktuj się z nami i umów wizytę już dziś!

Wykwalifikowany personel Certyfikowany sprzęt Szybkie efekty