Na czym polega fenomen fali uderzeniowej?

Fale akustyczna (uderzeniowe) to niezwykle silne, ukierunkowane impulsy dźwiękowe, które wywołują drgania w organizmie. Impulsy dźwiękowe o dużej energii rozchodzą się w ciele jako drgania i mają zdolność bezinwazyjnego przechodzenia przez otaczające tkanki. W medycynie od lat jest używana jako skuteczny zabieg do rozbijania kamieni nerkowych oraz leczenia schorzeń i ścięgien i mięśni. Znalazła również swoje zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej w celu leczenia cellulitu oraz modelowania sylwetki.

laser-w-medycynie-estetycznej

Terapia cellulitu i modelowanie ciała

Fala akustyczna jest skuteczna do leczenia wszystkich form cellulitu. Zarówno wodnego jak i tłuszczowego. Zabieg wykonywany w Arte Medicina Kraków daje długotrwałe efekty a jednocześnie jest nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Z powodzeniem zwalcza cellulit na ramionach, brzuchu, pośladkach i udach.

Zabieg ten poleca się również do modelowania brzucha, talii, bioder, pośladków, ramion i ud. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Działanie ujędrniające sprawia, że skóra po zabiegach jest także lepiej odżywiona, ujędrniona i gładka.

Dla lepszego efektu zabiegowego zalecamy na dwa dni przed zabiegiem przyjąć więcej płynów – około 2 litry dziennie. Poza tym, terapia falą akustyczną nie wymaga przygotowań.

Zainteresował Cię ten zabieg? Skontaktuj się z nami i umów na wizytę już dziś!

Poprawa krążenia Lepsze odżywienie Redukcja cellulitu Zwiększony przepływ limfy Poprawa jędrności i elastyczności skóry