Poznaj moc mikronakłuwania

Mezoterapia mikroigłowa należy do jednej z najpopularniejszych metod poprawy wyglądu zarówno kobiet jak i mężczyzn. Polega ona na wprowadzeniu do skóry substancji aktywnych w postaci witamin, minerałów, aminokwasów, kwasu hialuronowego czy też czynników wzrostu.

Czy to na pewno skuteczne?

Nie mamy wątpliwości, że zabieg mezoterapii mikroigłowej w Arte Medicina Kraków jest skuteczny w poprawie tekstury i kolorytu skóry. Widoczność zmarszczek ulega zmniejszeniu a elastyczność skóry  znacznie się poprawia. Mezoterapia mikroigłowa pobudza również procesy regeneracyjne skóry.

Czy to bezpieczne?

W Arte Medicina Kraków pracujemy przy użyciu medycznego urządzenia. Do zabiegu wykorzystujemy jednorazowe, sterylne kartridże, wyposażone w 16 mikroigieł. Dzięki zastosowanej technologii możemy wykonać aż 1920 mikronakłuć skóry na sekundę, bez ryzyka jej uszkodzenia, „porysowania” oraz powstania mikroblizn po zabiegu.

Czy to inwazyjny zabieg?

Procedura zabiegu mezoterapii mikroigłowej jest małoinwazyjna i idealna dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry i uniknąć długiego okresu rekonwalescencji oraz zastosowania bardziej ingerencyjnych procedur. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana i dezynfekowana, a następnie aplikuje się na nią substancje aktywne dobrane indywidualnie do jej potrzeb i wprowadza w głębsze warstwy za pomocą mikronakłuć.

Rekonwalescencja i pielęgnacja po zabiegu

Po wykonaniu zabiegu, na skórze może się utrzymywać zaczerwienienie, które zazwyczaj znika po kilku dniach. Warto pamiętać o stosowaniu spersonalizowanej pielęgnacji oraz kremów z filtrem każdego dnia.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem idealnym dla osób chcących rozpocząć korzystanie z zabiegów estetycznych. Masz wątpliwości? Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Nawet 1920 mikronakłuć na sekundę Medyczne urządzenie Bez ryzyka „porysowania” skóry