Wiemy, czego potrzebuje Twoja skóra

Wakacje to czas pełen słońca, relaksu i aktywności na świeżym powietrzu. Niestety, po długich dniach spędzonych na słońcu i braku odpowiedniej ochrony, nasza skóra wymaga regeneracji. Warto postawić na spersonalizowane terapie zabiegowe, jak i odpowiednią pielęgnację domową.

W Arte Medicina Kraków wiemy, jak ważna jest pielęgnacja i regeneracja skóry po okresie letnim. Dlatego chcielibyśmy przedstawić skuteczne metody, które pomogą Twojej skórze wrócić do zdrowego wyglądu i blasku.

Odbudowa i regeneracja skóry po lecie – poznaj metody w Arte Medicina Kraków

Zabiegi złuszczające. Po okresie letnim, niejednokrotnie nasza skóra jest matowa, szorstka i pozbawiona blasku. Zabiegi złuszczające pomagają usunąć martwe warstwy naskórka, odsłaniając tym samym młodsze i zdrowsze warstwy skóry. W Arte Medicina Kraków dopasowujemy zabieg do Twoich potrzeb. Warto zwrócić uwagę na zabiegi GeneO oraz peelingi chemiczne.

Zabiegi odżywcze, nawilżające i regenerujące skórę. Słońce może doprowadzić do odwodnienia skóry, co skutkuje utratą jędrności i elastyczności. Idealnym rozwiązaniem zabiegowym będzie tutaj mezoterapia mikroigłowa oraz mezoterapia igłowa.

Zabiegi laserowe. W przypadku skór z uszkodzeniami posłonecznymi, mocnym rogowaceniem, czy przebarwieniami sprawdzą się zabiegi z zakresu laseroterapii i światłolecznictwa. Wpływają one na poprawę tekstury skóry, a także pobudzają produkcję kolagenu.

Pielęgnacja domowa. Nie ma sukcesu zabiegowego bez odpowiedniej i regularnej pielęgnacji domowej. Kosmetolodzy w Arte Medicina Kraków doradzą Ci, jakie produkty będą odpowiednie do Twojej skóry oraz w jaki sposób je stosować.

W Arte Medicina Kraków, nasz doświadczony zespół specjalistów doskonale rozumie Twoje potrzeby i zaproponuje plan regeneracji skóry dopasowany do jej typu i indywidualnym potrzeb. Daj swojej skórze szansę na odnowę i blask po lecie, skorzystaj z profesjonalnych zabiegów. Zadzwoń już dziś, aby umówić się na konsultację!