Wyjątkowy pomysł na prezent pod choinkę

Szukasz doskonałego prezentu, który sprawi radość bliskiej osobie w nadchodzące Święta? Zainwestuj w wyjątkowy upominek, który przyniesie nie tylko radość ale uczucie luksusu i odnowy. Bony podarunkowe na zabiegi w Arte Medicina w Krakowie to idealna propozycja dla osób, które chcą zadbać o swoje ciało, skórę i samopoczucie.

Wyjątkowy pomysł na prezent!

Decydując się na zakup bonu do Arte Medicina otrzymasz od nas dodatkowy bon na zabiegi lub kosmetyki, które może pozostawić dla siebie lub komuś podarować. Co przygotowaliśmy?

 

  • BON na kwotę 500 zł – zestaw do mycia twarzy Medik8 o wartości 110 zł GRATIS
  • BON na kwotę 1000 zł – peeling chemiczny lub zabieg terapeutyczny Dermaquest lub zabieg terapeutyczny PCA Skin na twarz o wartości 300 zł GRATIS
  • BON na kwotę 1500 zł – peeling chemiczny lub zabieg terapeutyczny Dermaquest lub zabieg terapeutyczny PCA Skin na twarz + zestaw do mycia twarzy Medik8 o łącznej wartości 500 zł GRATIS
  • BON na kwotę 2000 zł – zabieg GeneO na twarz, szyję i dekolt + zestaw do mycia twarzy Medik8 + serum Liquid Peptides Medik 8, o łącznej wartości 650 zł GRATIS
  • BON na kwotę 2500 zł – termolifting NIR + zabieg GeneO na twarz + zestaw do mycia twarzy Medik8, o łącznej wartości 860 zł GRATIS

Dlaczego warto wybrać bony podarunkowe na zabiegi w Arte Medicina?

Spersonalizowane zabiegi. Każdą procedurę dobieramy indywidualnie do potrzeb obdarowywanej osoby. Oferujemy szeroki zakres zabiegów, począwszy od pielęgnacji skóry aż po innowacyjne procedury medycyny estetycznej.

Profesjonalny zespół. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Odparowana osoba znajdzie się w rękach profesjonalistów gotowych dostosować zabiegi do jej potrzeb.

Zabiegi wysokiej jakości. Korzystamy z innowacyjnych technologii i sprawdzonych, bezpiecznych procedur, które pomogą poprawić wygląd i samopoczucie.

Odrobina luksusu w codziennym życiu. Zabiegi kosmetologiczne i medycyny estetycznej to nie tylko inwestycja w wygląd, ale także w dobre samopoczucie i pewność siebie.

 

Już dziś zdecyduj się na zakup bonu podarunkowego do Arte Medicina w Krakowie i spraw, by te Święta były niezapomniane! Podaruj bliskiej osobie prezent, który pomoże jej poczuć się pięknie!

 

Bony podarunkowe możemy podzielić na osobny bon kwotowy i osobny na zabiegi dodatkowe – wówczas otrzymujesz 2 bony!

 

Chcesz kupić bon, ale nie jesteś w stanie do nas dotrzeć? Możemy go do Ciebie wysłać!